Balgat Cevizlidere Cad. No: 42 D:21

Çankaya / Ankara

Çağrı Merkezi

0 850 302 65 26

Hakkımızda

Yarınlar İçin Bugün Burada Ol

Türkiye’de sivil toplum camiasının örnek ve lokomotif derneklerinden biri olan Kan Arıyorum Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Sağlıklı Yaşam Derneği adıyla, 1 Şubat 2012 tarihinde sağlık, sosyal hizmetler ve eğitim alanında faaliyet göstermek amacıyla Elazığ’da kurulmuştur.

Derneğin 2. Olağan Genel Kurulunda alınan karar gereği, Kısa adı KAYED olmak üzere, Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği şeklinde isim değiştirerek faaliyetlerine devam etmiştir.

Kuruluşunu takip eden 10 yıl içerisinde toplum tarafından sivil toplum, sağlık, sosyal hizmetler ve eğitim alanında önemli bir konumlandırmaya sahip olan derneğimiz, gerek Türkiye Ulusal Ajansı gerekse İç İşleri Bakanlığı tarafından desteklenen projeleri başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca dernek kendi imkânları ile birçok projeyi hayata geçirmiş ve beklenen hedeflerin üzerine çıkarak tamamlamıştır.

Sivil toplumculuk deneyimine paralel olarak, tecrübeli ve yetenekli proje ekibi, gönüllü çalışanları ile istikrarlı büyüme çizgisi yakalayan derneğimiz, bugün en zorlu projelerin üstesinden gelebilecek deneyim ve kapasiteye ulaşmıştır.

Ankara’da genel merkezi ve Elazığ, İzmir, Diyarbakır, Malatya, Ağrı, Bitlis, Şanlıurfa’da il temsilcileri bulunan KAYED, ülkenin dört bir yanında on binin üzerinde gönüllüye sahiptir.

KAYED, 11 yıllık tecrübesi ve eksilmeyen ilk gün ki heyecanıyla, her geçen gün hedeflerini büyüterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Sürekli Gelişim için, değişim dinamiklerini izleyip içselleştirerek, yenileşme ve iyileştirme araçlarına aktarıp toplumun hizmetine sunmak…

Vizyonumuz

Yenilikçi toplum için, yönlendirici kurum olmak.

Gerçeğe Saygı

Kişisel Bütünlük

Hakkaniyet

İnsan Onuruna Saygı

Hizmet & Eğitim

Sevgi