Balgat Cevizlidere Cad. No: 42 D:21

Çankaya / Ankara

Çağrı Merkezi

0 850 302 65 26

İYİLİĞE ADIM AT !!! TOPLUM LİDERİ OL !!!

İyiliği Adım At !!!! Bulunduğun ilin Toplum Lideri Sen OL..

Gönüllülük; Hiçbir menfaat ve karşılık gözetmeksizin, sadece finansal ve fiziksel değil, aynı zamanda bilgi, beceri ve kabiliyetlerinin tümünün seferber edilmesine gönüllülük denir.

Bizim için gönüllü; içinde yaşadığımız topluma katkıda bulunabilmek için hiçbir etnik unsur ayrımı yapmadan ya da hiçbir ideolojiyi kayırmadan bilgisini, becerisini, zamanını ve emeğini iyiliğe dönüştürmek isteyen, her tür insani birikime ve sorumluluk bilincine sahip herkestir.

Kısa adı KAYED olan, Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği 2012 yılından itibaren, Sağlık ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Sağlık alanında özellikle stoklarda bulunmadığı zamanlarda, kan bağışçısı arayan hasta ve hasta yakınlarına gönüllü havuzundan yönlendirme yaparak en kısa zamanda bağışçının bulunmasını sağlıyor.

Eğitim alanında ise, kitap okuma atölyeleri ile toplumda bilinçli kitap okuma seviyesini artırmayı hedeflemektedir. Bu dolayıdır ki, “İNSANA KAN BULUYORUZ, TOPLUMA KAN VERİYORUZ” sloganını kendine amaç edinmiştir.

 

2020 yılında yapılan genel kurulda alınan karar ile,  tüm Türkiye’de faaliyet gösterme kararı alan derneğimiz, artık 81 ilde çalışmalarına başlıyor. Bu iyilik hareketinde yer almak istiyorsan aşağıdaki pozisyonlarda gönüllü olabilirsin;

1 – ADMİN: www.kanariyorum.org isimli sitemizde, kan anonslarının girilmesi, sosyal medya hesaplarında paylaşılması görevlerini yapar.

2 – ÇAĞRI MERKEZİ GÖNÜLLÜSÜ: Cep telefonuna kurulacak uygulama ile müsait olduğu zamanlarda gelen çağrıları cevap vererek, kan ihtiyacı bilgilerini alır, ilgili admine iletir.

3 – KOORDİNATÖR: Bulunduğu il veya ilçede KAYED’i temsil eder. Genel Merkezin verdiği görevlerden sorumludur.

Başvuru Şartları:

Başvuru sahibi bir veye birden fazla pozisyona başvuru yapabilir. Başvuru için fotoğraflı ve en az iki referans beirtilmiş, CV’nizi (dosya formatında)0 5369270843 nolu derneğimizin WhatsApp iletişim hattına göndermeniz yeterlidir.

Not: Bu ilan gönüllü ilanıdır. İş  başvurusu olmayıp, herhangi bir ücret ödenmez.